سبدخرید شما خالی است!

 

کلید موفقیت موثر در بازاریابی ما مدیریت نام تجاری خود در بازار است که شامل عناصر زیر خواهد بود:

  1. چشم انداز نام تجاری   - آینده ما وابسته به آینده نام تجاری ماست که بر روی خدمات پس از فروش  تمرکز دارد.
  2. ویژگی های نام تجاری   -تمرکز روی همکاران، حلال مشکلات بودن، واکنش و داشتن تعهد به همکاران، انعطاف پذیری و آسان گیری درهمکاری داخلی .
  3. جوهره نام تجاری   - روح نام تجاری  ما بارقه ایست ناشی از هر تجربه ای که مشتری با محصولات و خدمات ما کسب میکند،    "حل مسئله" و "کیفیت"   به مفهوم واقعی ، اراده   هسته سازمان ومحرک و نوع رفتار ما وافرادیست که استخدام می کنیم.
  4. تصویر نام تجاری- درك كلي سازمان ما از جهان و مناسبات تجاری خواهد بود، رنگ و فرم توجه ما به ماموریت ما با نشان امنیت به مفهوم تلاش برای حفظ جان آدمی است.
  5. وعده نام تجاری   - پاسخ با این پرسش خواهد بود: چرا ما این کار را انجام می دهیم، و چرا مشتریان باید با ما کار کنند،  و پاسخ و وعده ما : " کیفیت و بهبود خدمات دهی به مشتریان "
  6. بیانیه ماموریت   -    برای تامین قطعات خودرو و ارائه   راه حل هایی برای مدیریت بهتر زنجیره تامین، ما مجموعه ای منحصر به فرد از راه حل ها و محصولات بهمراه پشتیبانی قابل اطمینان ارائه می دهیم   که اجازه می دهد تا امکان افزایش کیفیت زندگی فراهم گردد. این خدمات موجب ایجاد احساس آرامش، رضایت و در نهایت افتخار در کلیه سطوح مشتریان خواهد بود.   بر خلاف رقبا، ابتدا  بر درک نیازهای تعمیرکاران تمرکز میکنیم و سپس به دنبال یافتن بهترین محصولات و نوآورانه ترین آنها خواهیم بود و این رفتار مشفقانه ما در انتقال آن به مشتری نهائی ومالک خودروموثر است.

تصویر

نام برند ما تاماپارت خواهد بود. این نام نشان دهنده اشتیاق ما به آرمانگرایی و رفع نیاز بشکل کامل مشتریان  که باید جوهر نام تجاری ما باشد.   شعار ما بر کیفیت خدمات تمرکز دارد.

تاماپارت "تضمین بهترین تجارت وسودآوری توام با سربلندی".

 

آمار بازدید

امروز28
این هفته78
کل بازدید710365
 

نظر مشتریان درباره سایت چیست ؟