اخذ نمایندگی فروش محصولات شرکت چرخشگر

اخذ نمایندگی فروش محصولات شرکت چرخشگر

اخذ نمایندگی فروش محصولات شرکت چرخشگر

شرکت چرخشگر در زمره بزرگترین و معتبرترین شرکتهای فعال در حوزه قطعات خودرو در منطقه شمالغرب ایران می باشد که سالیان سال، با نام نیک و کیفیت مثال زدنی، به سان نگینی درخشان بر تارک صنعت ایران زمین درخشده است.

کیفیت بالای محصولات این شرکت سبب شده سبد فروش چرخشگر همواره در تیررس کمپانی های بزرگ خودروساز کشور قرار گرفته و محصولات این مجموعه کمتر در افترمارکت (بازار لوازم یدکی) در دسترس متقاضیان باشد.

از نخستین روزهای فعالیت تاماپارت، واحد تامین قطعات این شرکت، همکاری با مجموعه معظم چرخشگر را یکی از اهداف مهم و اساس خود تعریف نموده و رایزنی هایی در این خصوص با مسئولان بلندپایه چرخشگر آغاز نمود. رایزنی هایی که در نهایت با تلاش و پیگیری فراوان و به همت تیم مشاوران تاماپارت به ثمر نشست و منجر به اخذ نمایندگی فروش محصولات شرکت چرخشگر در شمالغرب ایران شد.


در نهایت با تصویب هیئت مدیره محترم شرکت چرخشگر، در تاری هجدهم شهریورماه یکهزار و چهارصد، لوح ارزشمند نمایندگی فروش محصولات شرکت چرخشگر به نام شرکت تاماپارت ثبت گردیده و از همان زمان عرضه محصولات این شرکت در فروشگاه مرکزی تاماپارت در شهر تبریز آغاز شد.


امیدواریم این همکاری ارزشمند، منشا خیر و برکت برای تمام اعضای خانواده تاماپارت واقع گردد.